Anasayfa Anaokulumuz Kurucularımız

Kurucularımız

Kurucularmız

 

MUSTAFA NAYIR

1977 Ankara Gazi Eğitim Enstitüsü Beden Eğitimi bölümünden mezun oldu. Aynı yıl Ankara Üniversitesi Eğitim Fakültesinde Eğitim Bilimlerinde lisans tamamlama yaptı . Ankara Kurtuluş Lisesinde öğretmen ve idarecilikten sonra İstanbul’da çeşitli kuruluşlarda yönetici olarak çalıştı. 2003 yılında memleketi olan Konya’ya dönüp dershanecilik sektöründe kurucu müdür ve yöneticilik yaptı. 2015 yılında uzun yıllardır hayalini kurduğu anaokulu binasını yaparak Konya'da ilk ve tek "Güzel Sanatlar Spor ve Kültür Çocuk Akademisi" açtı.

 

 

 

 

AYNUR ELHAN NAYIR

1990-1995 yılları arasında Azerbaycan Devlet Konservatuarı'nda eğitim görmüş, Müzik Tarihi ve Teorisi Fakültesi'nden derece ile mezun olmuştur.

1995-1996 yılları arasında Bakü Müzik Akademisinde Öğretim Görevlisi olarak göreve başlamıştır. Bakü MüzikAkademisi'nden Mastır derecesini almıştır.

1996-2001 yılları arasında Bilkent Üniversitesi “Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi"nde Öğretim Görevlisi olarak çalışmıştır.

2001-2004 yıllarında Bakü Müzik Akademisi'nde Öğretim Üyeliğine devam etmiş ve Doktora programını tamamlamıştır. Bakü Müzik Akademisi'nde Yrd. Doç. Dr. ve Doç. Dr. unvanlarını almıştır.

2004 yılından Konya Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Bölümü Müzik Eğitimi Anabilim Dalında göreve başlamıştır.

2012 yılında T.C. YÖK tarafından Doçentlik, 2018 yılında da Profesörlük ünvanını almıştır. Müziksel araştırmalar üzerine yazılmış ve yayınlanmış kitapları ve makaleleri mevcuttur. Halen Necmettin Erbakan Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Müzik Eğitimi Anabilim Dalında, Prof. Dr. olarak Akademik çalışmalarını sürdürmektedir.